Kancelaria  Prawnicza  LEX


Radca  Prawny  Jolanta  Kołos-Jagiełło

Przez cały okres naszej działalności nastawieni jesteśmy na profesjonalizm naszych działań, oraz skuteczność rozwiązywania problemów prawnych naszych klientów. Bezpieczeństwo danych naszych klientów, a także polityka poufności związaną z prowadzonymi przez Kancelarię sprawami, jest jedną z naczelnych zasad, którymi kierujemy, się współpracując z Państwem.

OFERTA SPECJALNA DLA FIRM

1. Umowa stałej obsługi prawnej
W ramach stałego zlecenia gwarantujemy Państwu:

 • doradztwo prawne w zakresie specjalizacji Kancelarii w siedzibie firmy , lub w siedzibie Kancelarii w zależności od potrzeb;
 • stała kontrola nad umowami podpisywanymi przez firmę , audyt umów podpisanych
 • okresowe szkolenia dla członków Zarządu
 • osób odpowiedzialnych za składanie w imieniu firmy oświadczeń (zabezpieczenie przed procesami odszkodowawczymi)
 • stałe cykliczne szkolenia (raz na kwartał) dla pracowników firmy z zakresu zmian w obowiązującym prawie. Materiały szkoleniowe dostarcza Kancelaria.
 • windykację wierzytelności
 • zastępstwo procesowe w postępowaniach upominawczych i nakazowych. (W przypadku wygranych procesów Kancelarii należy się wynagrodzenie w postaci zasądzonych przez Sąd kosztów zastępstwa procesowego)

Wynagrodzenie dla Kancelarii w przypadku umów stałego zlecenia określa miesięczny ryczałt .

Korzyści dla firm przy umowie o stałą obsługę prawną:

 • niższe koszty usługi
 • krótki czas realizacji zlecenia
 • lepsza znajomość aktualnych problemów firmy
 • łatwość kontaktu z Radcą Prawnym (wizyty w firmie dwa razy w tygodniu oraz kontakt telefoniczny i mailowy)

2. Umowa doraźnej obsługi prawnej

 • doradztwo prawne w zakresie specjalizacji w siedzibie Kancelarii lub w siedzibie firmy

Wynagrodzenie Kancelarii w przypadku doraźnej obsługi prawnej, określa stawka za każdą czynność zlecaną do wykonania Kancelarii lub stawka godzinowa pracy Radcy prawnego Kancelarii


3. Umowa o zastępstwo procesowe
Kancelaria prowadzi zastępstwo procesowe przed wszystkimi Sądami powszechnymi, gospodarczymi, cywilnymi i administracyjnymi.

Wynagrodzenie Kancelarii w procesach sądowych kształtuje się według stawek minimalnych przewidzianych w Rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002 r. + podatek VAT 23 % . Wynagrodzenie zależy także od stopnia skomplikowania sprawy i czasu jej trwania . Istnieje możliwość ustalenia wynagrodzenia na zasadzie success fee.


4. Umowa stałej obsługi prawnej i stałej obsługi księgowej dla firm.
Kancelaria Prawnicza Lex wraz z firmą księgową Estelligence przygotowała dla firm ofertę wspólnej obsługi księgowej i prawniczej firmy. Otrzymujecie Państwo w jednej umowie, za jedną cenę usługę świadczenia pomocy prawnej i księgowej jednocześnie.
Oferta dla osób fizycznych
Doradztwo prawne z zakresu specjalizacji w siedzibie Kancelarii. Wynagrodzenie kształtuje się w zależności od nakładu pracy Radcy Prawnego

 • stawka za czynność dokonaną lub stawka godzinowa.

Zapraszamy do korzystania z usług Kancelarii Prawniczej Lex. Prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne lub mailowe z Radcą Prawnym Kancelarii.
Możecie Państwo skorzystać z szybkiej pomocy prawnej wysyłając zapytanie, używając narzędzia prawnik – on line.

Przed wysłaniem zapytania prosimy o zapoznanie się z Regulaminem usługi prawnik on-line.

Sekretariat tel. 503 967 084        email: sekretariat@lexkancelaria.pl
©Copyright Jolanta Jagiełło – Kancelaria Prawnicza Lex. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.ul. Kazimierzowska 43/11, 02-572 Warszawa / Mokotów, NIP: 8941025982, REGON: 930769841