Kancelaria  Prawnicza  LEX


Radca  Prawny  Jolanta  Kołos-Jagiełło

KANCELARIA

Drodzy Państwo,

Witamy Państwa na stronie internetowej Kancelarii Prawniczej Lex.

„Kancelaria Prawnicza – Lex” świadczy kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym od 1998 r.

Przez cały okres naszej działalności nastawieni jesteśmy na profesjonalizm naszych działań, oraz skuteczność rozwiązywania problemów prawnych naszych klientów. Bezpieczeństwo danych naszych klientów, a także politykapoufności związaną z prowadzonymi przez Kancelarię sprawami, jest jedną z naczelnych zasad, którymi kierujemy się współpracując z Państwem.

Przygotowaliśmy dla Państwa usługę pakietową zabezpieczającą klientów w obsługę prawną i księgową jednocześnie. (Zobacz: oferta dla firm)

Szczycimy się także naszą nową inicjatywą – patronatem „pro publico bono”, którym to Kancelaria objęła niektóre sprawy rozwiązywane przez Radców Prawnych Kancelarii.

Prowadząc od wielu lat praktykę radcowską, zdajemy sobie sprawę z konieczności świadczenia bezpłatnej pomocy prawnej osobom potrzebującym oraz organizacjom działającym na rzecz osób potrzebujących.

Z tej to potrzeby i przyczyny wypłynęła idea stworzenia patronatu „pro – publico bono” dla spraw trudnych, kosztownych, lecz interesujących.

Nadając tą ideą naszej prawniczej profesji, tak bardzo w dzisiejszym świecie odhumanizowanej – charakteru misyjnego. Pamiętając jednocześnie, że zawód prawnika powstał po to by pomagać tym którzy „ … nie umieją lub nie wiedzą jak mają bronić swych praw podstawowych …”.

Sekretariat tel. 503 967 084        email: sekretariat@lexkancelaria.pl
©Copyright Jolanta Jagiełło – Kancelaria Prawnicza Lex. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.ul. Kazimierzowska 43/11, 02-572 Warszawa / Mokotów, NIP: 8941025982, REGON: 930769841