Kancelaria  Prawnicza  LEX


Radca  Prawny  Jolanta  Kołos-Jagiełło

PRAWNICY

Radca Prawny Jolanta Kołos – Jagiełło
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Radca Prawny z wieloletnim doświadczeniem z zakresu sądowych postępowań cywilnych i gospodarczych. Zaangażowana w tworzenie struktur sądownictwa polubownego działającego przy Bürgell Incasso we Wrocławiu . Doświadczenie prawnika in – house w firmach developersko – budowlanych.
Specjalistka z dziedziny procesów inwestycyjno – budowlanych, prawa medycznego – odpowiedzialność cywilna lekarzy jak i zakładów opieki zdrowotnej, ochrony praw autorskich w firmach informatycznych i internetowych, oraz praw mediów i reklamy.

e-mail: j.jagiello@lexkancelaria.pl

Radca Prawny Joanna Owczarczuk – Kowalczyk
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im Mikołaja Kopernika w Toruniu. Radca Prawny z wieloletnim stażem posiada doświadczenie w zakresie obsługi prawnej spółek prawa handlowego jak i prowadzenia procesów gospodarczych.
Specjalistka z zakresu ubezpieczeń majątkowych, prawa administracyjnego, prawa pracy , prawa gospodarczego, oraz prawa zamówień publicznych i ochrony danych osobowych . Posiada wieloletnie doświadczenie w organach administracji samorządowej oraz w obsłudze prawnej Politechniki Warszawskiej.

e-mail: j.owczarczuk@lexkancelaria.pl

Sekretariat tel. 503 967 084        email: sekretariat@lexkancelaria.pl
©Copyright Jolanta Jagiełło – Kancelaria Prawnicza Lex. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.ul. Kazimierzowska 43/11, 02-572 Warszawa / Mokotów, NIP: 8941025982, REGON: 930769841